Росіяни перекидають на Херсонщину підрозділи з інших напрямків

Успішні операції українських військ на лівобережжі Херсонщини завдають втрат окупантам. Тому російське командування змушене перекидати в цей район підрозділи з інших напрямків.

Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ, яке було озвучене під час телемарафону.

Втрати окупаційних військ зумовлені тим, що вони намагаються вибити українських воїнів із займаних позицій, із плацдармів вздовж лівого берега Дніпра. Майже щодня вороги здійснюють від чотирьох до 10 таких спроб.

Окупанти на лівобережжі Херсонщини застосовують весь арсенал зброї – від мінометів до артилерії великого калібру, ракетного озброєння та авіації.

Водночас, підрозділам ЗСУ вдалося вибити росіян з їхніх позицій на лівому березі Дніпра та закріпитися там. Також, підрозділи Сил оборони України проводять диверсійні, рейдові та розвідувальні дії. Вони виявляють шляхи постачання боєприпасів та продовольства, склади та скупчення особового складу, проводиться розвідка місць розташування особового складу та техніки російських загарбників, позицій артилерії з метою їх подальшого знищення засобами ураження.

Одна з головних цілей цієї бойової роботи – відтіснити ворога якомога далі від правого берега Дніпра, щоб убезпечити цивільне населення Херсону від російських обстрілів.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що українські війська здатні поповнювати свої запаси, а їх кількість на лівому березі Дніпра Херсонщини зростає. Такі висновки зробили військові оглядачі американського Інституту вивчення війни. Наразі бої тривають біля населених пунктів Пойма, Піщанівка та Кринки. Аналітики ISW повідомляють, що ЗСУ зберігають позиції у центрі Кринків. Сили оборони контролюють близько 10 квадратних кілометрів території поблизу Кринків.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.