Сили оборони здатні поповнювати запаси на лівому березі Дніпра – ISW

Українські війська здатні поповнювати свої запаси, а їх кількість на лівому березі Дніпра у Херсонській області зростає. Такі висновки зробили військові оглядачі американського Інституту вивчення війни.

Наразі бої тривають біля населених пунктів Пойма, Піщанівка та Кринки.

Аналітики ISW повідомляють, що ЗСУ зберігають позиції у центрі Кринків. Сили оборони контролюють близько 10 квадратних кілометрів території поблизу Кринків.

Днями на цій ділянці окупанти вели бої на виснаження, але українські військові втримали плацдарм на Херсонщині.

“Окрім того, загарбники відбили кілька спроб невеликих українських переправ через річку вздовж лінії Пойма-Кринки, українські сили з труднощами перекидають техніку та людей на свої позиції на східному березі”, – йдеться в повідомленні.

Попри це, Сили оборони можуть поповнювати запаси на позиціях. Також є повідомлення про збільшення чисельності українського угруповання на лівобережжі в останні тижні. Фахівці вважають, що зусилля росіян не завадили українським силам перекинути додаткових бійців та техніку на ці позиції.

“Російське інсайдерське джерело поділилось, що підрозділи однієї з російських бригад зазнали тяжких втрат від вогню української артилерії 10 листопада в Голопристанському районі Херсонської області“, – пишуть аналітики.

За даними Генштабу ЗСУ, вчора українські війська відбили шість російських атак у невстановлених місцях на лівому березі Дніпра в Херсонської області.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.