До Києва прибув міністр оборони США Ллойд Остін

До Києва прибув міністр оборони США Ллойд Остін. Про це він повідомив у соцмережі X.

“Приїхав до Києва, щоби зустрітися з українськими лідерами. Я тут сьогодні, щоб передати важливий меседж: Сполучені Штати продовжуватимуть підтримувати Україну у її боротьбі за свободу проти російської агресії як зараз, так і в майбутньому”, – написав повідомлення Остін.

На сайті Пентагону зазначено, що Остін проведе переговори на високому рівні з керівництвом України.

“Обговорення буде зосереджено на подальшому зміцненні стратегічного партнерства між Сполученими Штатами та Україною, включаючи забезпечення Збройних сил України бойовими можливостями, необхідними їм як для зими, так і захисту своєї країни від майбутніх російських загроз“, – повідомляє сайт відомства.

Візит Остіна до Києва відбувається перед зустріччю Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн”, яка запланована на середу, 22 листопада. Вона пройде в онлайн-форматі. У засіданні візьмуть участь міністри оборони близько 50 країн. Вони обговорять подальшу військову підтримку України у короткостроковій та довгостроковій перспективі.

Нагадаємо, у вересні на 15-му засіданні у форматі “Рамштайн” Ллойд Остін зауважив, що Сили оборони “впевнено просуваються вперед в ході українського контрнаступу”. Голова Пентагону почав виступ з того, що зовсім скоро до України прибудуть обіцяні танки М1 Abrams. Остін не назвав точної дати, але перші 10 одиниць днями мали стати на озброєння Сил Оборони України.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.