Офіцери російських спецслужб саботують роботу через заборону звільнятися до кінця мобілізації

Співробітники російської Федеральної служби безпеки (ФСБ) почали саботувати роботу через заборону звільнятися по завершенні контракту. Вони мають залишатися на посадах до закінчення мобілізації. Такий указ видав Путін.

Невдоволені офіцери стали все частіше імітувати роботу або навіть ігнорувати доручення керівництва. “Якщо керівництво починає тиснути, їм можуть відповісти: “Не подобається, як працюємо – звільняйте”, – розповідають неназвані джерела у ФСБ.

Багато хоче просто тихо досидіти до пенсії, нічого не робити і ніде не проштрафитись. Через таку ситуації, керівництво російської служби безпеки змушене доручати складні завдання некваліфікованим співробітникам.

“Приїжджають якісь прапорщики з колгоспів, які нічого не вміють, але за хорошу зарплату готові робити будь-що”, — наголошує джерело.

Нагадаємо, в росії суттєво зросли витрати на лікування поранених на війні в Україні і на виплати сім’ям загиблих. Більше половини бійців отримали серйозні поранення і потребують тривалої медичної допомоги. Багато втратили кінцівки, зокрема, кожен п’ятий потребує ампутації рук. Про це заявив заступник міністра праці Олексій Вовченко.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.