Офіцерів Генштабу ЗСУ перевдягнуть в піджаки

Особовому складу Генерального Штабу наказано з першого травня перейти з польового камуфляжу на повсякденну форму. Тобто на момент загострення воєнного протистояння з Росією керівництво ГШ турбує повернення до звичного йому “совкового” вигляду. Повсякденний одяг – це “костюм-двійка” китель, штани та кашкет. Більш безглуздої форми, як кажуть самі військові немає, вона незручна і непрактична.

Минулий тиждень замість того щоб виконувати свої безпосередні обов’язки, офіцери Генштабу змушені були стояти в чергах на виписку накладних, їздити на речові склади, де часто немає потрібних розмірів, а того чого нема покупати власним коштом. Дуже гарна мотивація для тих, хто повинен планувати та керувати військами під час загострення!

Хотілося б зрозуміти логіку нинішнього очільника Генерального штабу Сергія Корнійчука(нагадаємо що він був знятий з посади Начальника Озброєння ще в 2015 році), який віддав розпорядження по проведенню в травні стройових оглядів, де за відсутність повсякденної форми будуть об’являти догани. Мабуть, для нього немає війни з Росією? Чи це зроблено “щоб не дратувати Путіна”?

Цікаво, як скоро офіцерів Генштабу розпочнуть відправляти з мітлами на “прибирання території”, як це було у часи СРСР?

Що це? Повна невідповідність командування своїм посадам або відверта зрада? Що скаже Главком Руслан Хомчак?

Джерело: на виконання окремого доручення НГШ 31.03.21 N7038 вийшло окреме доручення ЗНГШ N8176 від 13.04.21 де йдеться про стройові огляди до 10.05.21