ЕКСКЛЮЗИВ: Новий законопроект Дж. Д. Венса перевірить війну Байдена в Україні - Американський консерватор

Новий законопроект Дж. В. Венса на підтримку України відкриє витрати США: деталі

ЕКСКЛЮЗИВ: Новий законопроект Дж. Д. Венса перевірить війну Байдена в Україні  Американський консерватор

Скільки насправді США витратили на підтримку України у війні проти Росії? Цілком можливо, що це найосновніше та актуальне питання щодо подальшої участі Америки у війні; однак адміністрація Байдена продовжує хитрувати з відповіддю.

Сенатор Дж. Д. Венс з Огайо готується представити новий закон, спрямований на відкритість та прозорість у питанні витрат США на підтримку України у війні проти Росії. Він вважає, що це питання є ключовим і актуальним для подальшої участі Америки у конфлікті.

Останнім часом адміністрація Байдена уникала прямих відповідей на питання про фактичні витрати на підтримку України в рамках війни проти Росії. Це створює певні недорозуміння та невпевненість щодо реального обсягу допомоги, яку надають Сполучені Штати.

Новий законопроект має на меті виправити цю ситуацію. Його мета – забезпечити прозорість та відкритість щодо витрат США на підтримку України в контексті війни проти Росії. Венс підкреслює, що це важливо не лише для американських податкоплатців, але і для українського народу та міжнародної спільноти в цілому.

Законопроект Венса може включати в себе механізми аудиту та звітності, які дозволять точно визначити обсяги фінансової підтримки, що надається Україні, і зробити цю інформацію доступною для громадськості. Це стане важливим кроком у забезпеченні прозорості та відкритості в зовнішній політиці Сполучених Штатів та у взаємодії з їхніми союзниками.