Україна знищила нову російську високотехнологічну радіолокаційну систему HIMARS американського виробництва

Українські сили знищили російську систему радіоелектронної боротьби в Запорізькій області

Київ оприлюднив відео, як сили спецоперацій знищили російську систему радіоелектронної боротьби в Запорізькій області на вихідних.

Збройні сили України знищили російську систему радіоелектронної боротьби на Запорізькому фронті за допомогою наданої США високомобільної артилерійської ракетної системи (HIMARS).
Сили спецоперацій Києва опублікували в понеділок у своєму Telegram-каналі кадри, на яких оператори безпілотників 3-го окремого українського полку знищують російський ЗРК “Палантин”. Згідно з повідомленням, техніка Москви вела “електронну розвідку” в цьому районі, а знищення системи допоможе придушити військові комунікації Росії в регіоні.
Відео знищення пристрою Palantin також опублікувало в X, раніше Twitter, видання «Українська правда». У ролику показано момент, коли ракета HIMARS вражає ціль, яка, здається, вибухає полум’ям.
Капітан Дмитро Лиховий, речник Таврійського угруповання військ України, також повідомив місцевим ЗМІ в понеділок, що українські війська знищили систему «Палантин» і систему радіоелектронної боротьби «Layer» .