Норвегія виділяє гроші на розширення виробництва снарядів

Норвегія виділить понад $90 млн для збільшення виробництва артснарядів. Осло збільшить виробничі потужності компанії Nammо для задоволення власних потреб та потреб України.

Про це повідомило видання Regjeringen.

“Війна в Україні створила ситуацію, коли є потреба у великій кількості боєприпасів. Тому уряд вживає потужних заходів, щоб норвезька оборонна промисловість могла виробляти більше. Один мільярд крон піде на конкретні проекти в Nammo для збільшення виробництва артилерійських боєприпасів. Один мільярд виділено на інші проекти в оборонній промисловості Норвегії”, – сказав прем’єр-міністр Йонас Гар Стьоре.

Уряд уже запровадив низку заходів для заміни наданих боєприпасів і зміцнення норвезьких запасів у довгостроковій перспективі. Минулого року уряд уклав кілька великих контрактів з виробником боєприпасів Nammo, включаючи найбільший контракт в історії компанії. 

Норвегія також бере участь у північному проекті боєприпасів.

Нагадаємо, на початку січня Норвегія дозволила своїм виробникам прямий продаж зброї та продукції оборонного призначення Україні. Ця зміна політики норвезького уряду набула чинності сьогодні. Вона може посилити обороноздатність України.

Перед тим, Норвегія ухвалила передачу Україні допомоги на суму $1,8 млрд. У цю суму увійшла вартість систем протиповітряної оборони NASAMS, які Норвегія відправила до України.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.