Німецька компанія 3 роки постачала Росії електроніку для БПЛА «Орлан-10»

Німецька компанія 3 роки постачала Росії електроніку для БПЛА «Орлан-10». Слідчі заарештували керівника фірми, який з 2020-го і до березня нинішнього року продавав до росії деталі безпілотників, повідомляє німецьке видання Spiegel.

Фігурант справи, якого звуть Вольдемар, має подвійне громадянство – Німеччини та росії. Його компанія із Саарбрюккена продавала до рф компоненти електроніки, які використовують для виробництва безпілотників “Орлан”.

Підприємець робив закупку електронних компонентів у Німеччині. Аби зробити експорт непомітним, відправляв поставки через треті країни, серед них Литва та ОАЕ.

Фірма встигла продати до росії продукції на 750 тисяч євро. Постачали переважно компоненти електроніки для виробництва країною-терористом БПЛА «Орлан-10».

Нині підприємець перебуває під вартою, розслідування веде німецька Генпрокуратура.

Нагадаємо, у середині цього місяця серед уламків ракети Х-35У, якими росіяни атакували Одесу, було знайдено конденсатор американської фірми Cornell Dubillier.

Cornell Dubillier виробляє деталі для промислових та побутових приладів.

Наявність їхніх конденсаторів у російських ракетах Х-35У може свідчити про проблеми рф з виробництвом озброєнь. Очевидно, що країна-агресор не може забезпечити усі комплектуючі для своїх військових потреб і змушена заміняти їх побутовими елементами.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.