Росія використовує у своїх ракетах конденсатори американського виробництва (Фото)

Серед уламків ракети Х-35У, якими росіяни нещодавно атакували Одесу, було знайдено конденсатор американської фірми Cornell Dubillier, повідомляє «Військовий кур’єр».

Конденсатор Cornell Dubillier типу 300/301 використовується для посилення джерел безперебійного живлення. Він застовується для виробництва промислового обладнання та побутової техніки.

Компанія Cornell Dubillier була заснована у Нью-Йорку у 1920 році. Вона стала першим комерційним виробником електронних конденсаторів, які широко використовувалися в ранніх радіоприймачах, тому спочатку компанія носила назву Dubilier Condenser Company.

Російська крилата ракета Х-35У може запускатись з літаків, гелікоптерів, надводних кораблів і берегових мобільних ракетних комплексів. Сам боєприпас розроблявся для знищення кораблів водотоннажністю до 5 тисяч тонн, але окупанти не гребують застосовувати їх в Україні по наземних об’єктах, у тому числі і цивільних.

Cornell Dubillier виробляє деталі для промислових та побутових приладів.

Наявність їхніх конденсаторів у російських ракетах Х-35У може свідчити про проблеми рф з виробництвом озброєнь. Очевидно, що країна-агресор не може забезпечити усі комплектуючі для своїх військових потреб і змушена заміняти їх побутовими елементами.

Нагадаємо, у липні та серпні росіяни посилили атаки південних регіонів України ракетами і дронами. Багато ударів припало на Одесу та Одеську область, у першу чергу по портовій інфраструктурі і зерносховищах. Таким чином, окупанти хочуть зірвати вивезення агропродукції з України.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.