Німеччина подвоїть військову допомогу Україні

Німеччина подвоїть військову допомогу Україні наступного року. Замість 4 млрд євро тепер буде виділено 8 млрд євро. Про це повідомило видання Bild.

Інформацію журналісти отримали від міністерства оборони Німеччини. Наступного тижня бюджетний комітет офіційно схвалить збільшення військової допомоги Україні на 4 млрд євро.

Раніше міністр фінансів Німеччини Крістіан Лінднер передбачив у федеральному бюджеті на наступний рік 4 млрд євро на військову допомогу Україні. Проте, майже всі ці кошти були спрямовані на вже обіцяні проекти. На нову допомогу Міністерству оборони залишилося лише 120 млн євро.

Збільшити суму просив міністр оборони Борис Пісторіус. На його думку, потрібно додати ще 5 млрд євро.

Крім того, подвоєння витрат на військову допомогу, планується дозволити Міністерству оборони витратити два млрд євро як асигнування на зобов’язання за довгостроковими контрактами на озброєння.

Раніше, німецький уряд оголосив, що готує зимовий пакет допомоги Україні на 1,4 млрд євро. Про це заявив канцлер ФРН Олаф Шольц на відкритті у Берліні 6-го Німецько-українського економічного форуму. В планах Німеччини – створення “захисного щита”, який би не дав РФ продовжувати бомбити енергетичну та іншу інфраструктуру.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.