Navy Shock Trauma Platoon у Норвегії Навчання НАТО використовують уроки української війни

Navy Shock Trauma Platoon у Норвегії Навчання НАТО використовують уроки української війни

Семеро американських військовослужбовців входять до складу взводу протишокових травм ВМС США — спеціалізованого підрозділу, який діє як мобільна служба швидкої допомоги на полі бою — беруть участь у масштабних навчаннях НАТО Nordic Response 2024.

АЛЬТА, Норвегія – лікарняний санітар 2-го класу Закері Метьюз часто спить уночі з пакетом для крапельниць біля грудей, коли він у холодному місці. Санітари, які працюють у таких середовищах, як Арктика, кажуть, що зберігають необхідні медичні рідини біля своїх тіл, використовуючи їхнє природне тепло, щоб зігрітися. У допомозі при травмах секунди мають значення, і немає часу чекати, поки рідина розморозиться.
У суботу Метьюз допоміг підняти норвезького солдата на каталку; інший потребував інтубації. Шум і енергія текли медичним наметом, коли рентгенівські апарати клацали, хірургічні інструменти клацали, а ті рідини, які Метьюз часто тримав біля своїх грудей, проходили туди-сюди між руками американця та норвежця, не льоду.

Метьюз разом із шістьма іншими американськими військовослужбовцями є частиною взводу шокових травм ВМС США – спеціалізованого підрозділу, який діє як мобільна служба швидкої допомоги на полі бою – беручи участь у масштабних навчаннях НАТО Nordic Response 2024.