Актуальні новини війни в Україні: Росію атакувала хвиля українських безпілотників, обстріли; Ватикан виступає проти коментарів "білий прапор" - CNBC

Актуальні новини війни в Україні: Росію атакувала хвиля українських безпілотників, обстріли; Ватикан відмовляється від коментарів із «білим прапором»

Актуальні новини війни в Україні: Росію атакувала хвиля українських безпілотників, обстріли; Ватикан відмовляється від коментарів із «білим прапором»  CNBC

Ватикан каже, що припинення російської агресії є першою умовою миру в Україні. Площа Святого Петра, Ватикан, Рим, Італія.
Першою умовою для будь-яких переговорів щодо припинення війни в Україні є те, що Росія має припинити свою агресію, заявив помічник Папи Франциска в інтерв’ю газеті у вівторок.
МЗС України викликало в понеділок папського нунція, щоб висловити “розчарування” з попередніми коментарями Франциска про те, що Україна має “показати мужність білого прапора” і розпочати переговори з Росією про припинення дворічної війни.
Кардинал П’єтро Паролін, державний секретар Ватикану, заявив щоденній газеті Corriere della Sera у вівторок, що Ватикан наполягає на припиненні вогню і «в першу чергу агресори повинні припинити вогонь».
— Reuters

Повідомляється, що російські регіони зазнали ударів хвилею українських безпілотників, ракет і обстрілів російських чиновників у районі Білгорода, Росія