Військовий брифінг в Україні: наступ Росії зупинено, каже Зеленський – «ми відновили нашу ситуацію на сході» - The Guardian

ЄС має надіслати війська в Україну, поки НАТО гальмує: відставний офіцер США

Минулого місяця президент Франції Еммануель Макрон запропонував відправити західні війська в Україну.

За словами полковника армії США у відставці Олександра Кроутера, Європейський Союз (ЄС) повинен надіслати війська в Україну, поки Київ продовжує свою боротьбу проти російських сил, які вторглися, оскільки НАТО залишається бездіяльною.
Кроутер, який раніше був спеціальним помічником Верховного головнокомандувача ОЗС НАТО в Європі, сказав під час інтерв’ю, опублікованому фінансованим урядом США ЗМІ Radio Free Europe у неділю, що НАТО зараз «застрягло» і не дозволили зробити будь-які кроки щодо допомоги Україні принаймні до саміту альянсу у Вашингтоні, округ Колумбія, у липні.
Президент Франції Еммануель Макрон запропонував відправити західні війська в Україну минулого місяця, викликавши хвилю занепокоєння щодо розширення масштабів війни в Україні з потенційним залученням країн-членів НАТО. Засновницький договір альянсу передбачає, що військові дії проти одного члена розглядаються як дії проти всієї організації.