Напад на військовий об’єкт у Пакистані: 13 загиблих (Відео)

Під час спроби штурму військового об’єкту в Пакистані невідомими бойовиками загинуло 13 осіб, повідомляють у збройних силах пакистану.

Інцидент стався у ніч з п’ятниці на суботу, однак широкого розголосу він набув зараз. Відомо, що об’єкт Прикордонного корпусу Пакистану в місті Мусульманський Багх, провінція Белуджистан, атакувала група добре озброєних бойовиків.

Міжвідомча служба зв’язків з громадськістю Пакистану повідомила, що водночас зі штурмом терористи взяли в заручники декілька сімей, в тому числі дітей. Прикордонний корпус втратив 7 військовослужбовців загиблими. Точна кількість знищених бойовиків не повідомляється, оскільки серед інших шести жертв є й цивільні особи.

Імовірно, що напад здійснили бойовики Визвольної армії Белуджистану. Це терористична організація, яка об’єднує представників етносу белуджі, який складає 35,5% населення однойменної провінції в Пакистані. Однак бойовики не прокоментували даний інцидент. Натомість представники ВАБ заявили, що здійснили напад на підрозділ, який охороняв нафтогазову розвідувальну групу в районі міста Калат, провінція Белуджистан.

Варто зауважити, що в регіон межує з Афганістаном. На думку пакистанської влади, напад готувався саме в цій державі.

Нагадаємо, що в середині квітня 2023 року на індійській військовій базі поблизу кордону з Пакистаном сталася стрілянина.