ЗСУ збили ще один «російський Байрактар» (Фото)

Українські захисники опублікували фото збитого ними над Херсонською областю рідкісного російського безпілотника «Оріон». На фото видно, що збитий російський дрон ніс, як мінімум, одну керовану бомбу КАБ-20:

Нагадаємо, це вже друге знищення російського ударного БПЛА «Оріон» українськими захисниками протягом останнього місяця. Три тижні тому «Військовий Кур’єр» повідомляв про збиття ще одного такого дрона, тільки вже на Донеччині.

«Оріон» – це російський ударний літальний безпілотний апарат далекої дії. Як заявляють росіяни, він здатен знаходитися у повітрі понад 12 годин і долати відстань у 250 кілометрів. Безпілотник має вантажопідйомність у 200 кілограм і здатен нести шість невеликих керованих авіабомб КАБ-20 або три бомби КАБ-50. «Оріон» здатен підніматися на висоту до 7 кілометрів і розвивати швидкість у 200 км/год. Довжина його фюзеляжу – 8 метрів, розмах крил – 16 метрів.

За здатність завдавати ударів керованими боєприпасами, окупанти ще називають його «російським Байрактаром». Керівництво російського ВПК раніше гучно обіцяло налагодити масове виробництво цих ударних безпілотників. Втім, станом на сьогодні відомо лише про 30 одиниць цих дронів, вироблених у росії. Мінімум 4 з цих російських БПЛА вже удачно приземлили українські воїни.