На Запоріжжі ЗСУ вперше знищили російську БРЕМ-Л (Відео) 

Збройні сили України вперше знищили російську броньовану ремонтно-евакуаційну машину БРЕМ-Л.

Рідкісну російську БРЕМ ліквідували на Запорізькому напрямку за допомогою боєприпаса, який скинув український квадрокоптер. Ймовірно, це одна з покинутих росіянами машин в районі населеного пункту Роботине

На відео видно, як після вибуху боєприпасу всередині БРЕМ розпочалася потужна пожежа, яка поширилася на весь внутрішній об’єм корпусу.

Згідно з даними порталу Oryx, досі знищення такого типу російської військової техніки не фіксувалося на відео чи фото. Тож це перша документально затверджена знищена БРЕМ-Л.

БРЕМ-Л “Беглянка” – броньована ремонтно-евакуаційна машина, призначена для евакуації несправних (пошкоджених) БМП, іншої легкої бронетехніки та надання допомоги екіпажам при ремонті та технічному обслуговуванні машин у польових умовах. 

БРЕМ створена на базі шасі бойової машини піхоти БМП-3 і має уніфікацію з нею та аналогічні характеристики рухливості й захищеності. Машина може самостійно долати водні перешкоди зі швидкістю 10 км/год.

Також вона може витягувати застряглу бронетехніку й автомобілі та буксирувати їх в різних дорожніх умовах, у тому числі й на плаву.

БРЕМ-Л здатна транспортувати різноманітні запасні частини до машин на своїй вантажній платформі. Разом з тим вона може проводити земляні роботи під час обладнання ремонтних майданчиків, а також знімати ґрунт у процесі підготовки до витягування інших машин.

Говорячи про рідкісні трофеї Збройних сил України слід згадати російську систему дистанційного мінування “Земледелие”, яку у травні знищили бійці 128-ої ОГШБр.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.