Росіяни пришвартували підбитий “Оленегорский горняк” у Новоросійську (Фото) 

Росіяни пришвартували підбитий десантний корабель “Олєнєгорський горняк” у бухті Новоросійська.

Про це свідчать супутникові знімки Planet. Labs. Очевидно, що попри значні ушкодження кораблі, що все ж вдалось добуксирувати до берега. 

Супутникові знімки свідчать, що корабель має значний крен на лівий борт, ймовірно, саме там знаходиться пробоїна внаслідок атаки дрон-камікадзе. Також поруч з ним знаходиться рятувальне судно. 

Великий десантний корабель “Оленегорский горняк” належить до складу Північного флоту РФ і у Чорне море його перекинули напередодні повномасштабного вторгнення. Іронічно, але у Новоросійськ його разом з іншими кораблями перекинули з Севастополя, щоб убезпечити їх від атак безпілотниками.

Цікаво, що за повідомлення російських ЗМІ атаку дронів відбивав також  протидиверсійний катер П-349 “Суворовец”, про який досі нічого невідомо.  Проте якщо враховувати, що дронам-камікадзе вдалося підбити цілий ВДК, то не виключено, що “Суворовец” взагалі міг піти на дно

Нагадаємо, що сьогодні вночі дрони-камікадзе атакували Новоросійськ, це підтвердили російські пропагандисти. Згодом у  мережі з’явилось відео, як в районі Новоросійська буксирують російський великий десантний корабель, який був пошкоджений під час нічної атаки дронів.

Відразу після цього, українські ЗМІ оприлюднили відео з надводного дрона-камікадзе, який атакував російський великий десантний корабель “Олєнєгорський горняк”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.