Росіяни пришвартували підбитий десантний корабель “Олєнєгорський горняк” у бухті Новоросійська.
Про це свідчать супутникові знімки Planet. Labs. Очевидно, що попри значні ушкодження кораблі, що все ж вдалось добуксирувати до берега.
Супутникові знімки свідчать, що корабель має значний крен на лівий борт, ймовірно, саме там знаходиться пробоїна внаслідок атаки дрон-камікадзе. Також поруч з ним знаходиться рятувальне судно.
Великий десантний корабель “Оленегорский горняк” належить до складу Північного флоту РФ і у Чорне море його перекинули напередодні повномасштабного вторгнення. Іронічно, але у Новоросійськ його разом з іншими кораблями перекинули з Севастополя, щоб убезпечити їх від атак безпілотниками.
Цікаво, що за повідомлення російських ЗМІ атаку дронів відбивав також протидиверсійний катер П-349 “Суворовец”, про який досі нічого невідомо. Проте якщо враховувати, що дронам-камікадзе вдалося підбити цілий ВДК, то не виключено, що “Суворовец” взагалі міг піти на дно
Нагадаємо, що сьогодні вночі дрони-камікадзе атакували Новоросійськ, це підтвердили російські пропагандисти. Згодом у мережі з’явилось відео, як в районі Новоросійська буксирують російський великий десантний корабель, який був пошкоджений під час нічної атаки дронів.
Відразу після цього, українські ЗМІ оприлюднили відео з надводного дрона-камікадзе, який атакував російський великий десантний корабель “Олєнєгорський горняк”.
Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у Facebook, Telegram, YouTube та Instagram.