ЗСУ знищили рідкісну російську систему дистанційного мінування “Земледелие” (Відео)

На передовій бійці 128-ої ОГШБр знищили одну з рідкісних російських інженерних систем дистанційного мінування “Земледелие”.

Відео роботи української артилерії оприлюднив благодійний фонд “Повернись живим”. Вогонь коригував український БПЛА “Лелека-100”.

Зазначається, що комплекс знищили на одному з з найгарячіших напрямків фронту — там, де прямо зараз триває звільнення наших територій.

OSINT-аналітики вже з’ясували, що це бердянський напрямок.

Система “Земледелие” відносно нова для російської армії — її “дебют” відбувся під час спільних військових навчань рф і білорусі “Запад-2021”.

“Земледелие” оснащено двома пакетами на 25 пускових установок кожен для реактивних снарядів калібру 122 мм, споряджених мінами для дистанційної постановки, дальність стрільби складає від 5 км до 15 км.

Один залп “Земледелия” може охопити площу в декілька футбольних полів, тому росіяни можуть доволі оперативно поставити мінне загородження на шляху ЗСУ.

Окупанти активно використовують системи дистанційного мінування “Земледелие” на Запорізькому напрямку, щоб затримати наступ і просування підрозділів Збройних сил України

Нагадаємо, що ЗСУ ефектно руйнують російські мінні поля за допомогою американської установки M58 MICLIC.

ЗСУ продовжують нищити рідкісну російську техніку.