На тлі успішного контрнаступу ЗСУ росіяни готують нові позиції для відступу (Фото)

На тлі контрнаступу  Збройних сил України російські війська протягом декількох місяців активно розбудовують нові лінії укріплень, за декілька кілометрів від лінії фронту. 

Про це свідчать супутникові знімки окупованих регіонів України, стверджує OSINT-аналітик Брейді Афрік на своїй сторінці у Twitter.

За його словами, росіяни від початку літа працювали над посиленням своїх ліній оборони, які проходять вздовж головних автомобільних доріг на окупованій частині України.

Зокрема, на Запоріжжі окупанти розширили свої укріплення за Андріївкою. Тут оборону окупантів перетинає траса T0815, яка веде далі на південь в окуповану росією Україну.

Разом з тим за  останній місяць росіяни посили свої рубежі оборони поблизу Кодеми Донецької області. Це село знаходиться за 15 кілометрів на південний схід від Бахмута, який наразі утримують окупанти. 

Крім того, росіяни розширили аеродром в окупованому Бердянську. У спробах зупинити контрнаступ ЗСУ, Москва активно стягує на південь України авіацію.

Ймовірно, росіяни вважають, що контрнаступ ЗСУ досягне успіху, оскільки це вже не вперше окупаційні війська готують нові лінії оборони за декілька кілометрів від лінії фронту.

До слова у Міністерстві оборони наголошують, що українська війська продовжують наступ на Бахмутському напрямку. Нагадаємо, що на Донеччині ЗСУ звільнили село Старомайорське. 

Слід зауважити, що Україна активно руйнує логістику окупантів на окупованому півдні. Ймовірно, завдяки ракетним ударам по мостах, які з’єднують материкову Україну та Кримський півострів ЗСУ намагаються залишити окупантів на Запоріжжі без припасів, змусивши їх до відступу.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.