Україна цьогоріч виготовить 2 млн дронів, - заступник міністра стратегічних галузей

На Східному напрямку Сили оборони знищили 24 танки та 2 системи ППО

За даними прес-служби операції Об’єднаних сил, бойовики використовували танки та ППО для обстрілу українських позицій та провокаційних дій. Завдяки відповідним діям українських військових, вдалося знищити значну кількість ворожої техніки та нейтралізувати загрозу для українських військових.

Ці бойові дії є частиною загальної ситуації на Сході України, де продовжуються збройні конфлікти та порушення перемир’я. Українська сторона постійно наголошує на необхідності дотримання Мінських домовленостей та виконання усіх зобов’язань з боку Росії та сепаратистів. Однак, незважаючи на це, збройні конфлікти тривають, спричиняючи людські жертви та знищення населених пунктів.

Завдяки мобілізації Збройних Сил України та підтримці інших країн, Україна продовжує вести боротьбу за свою територіальну цілісність та незалежність. За останні роки було зроблено значні кроки у напрямку вдосконалення та модернізації української армії, що дозволяє ефективніше відповідати на загрози та захищати нашу країну.

Україна продовжує залучати міжнародну підтримку та звертатися до міжнародних організацій з метою залагодження конфлікту та встановлення миру на Сході країни. Однак, доти доки Росія не припинить свої агресивні дії та не забере свої війська з української території, бойові дії будуть тривати, а жителі Сходу України будуть продовжувати страждати від наслідків цього конфлікту.