МЗС Румунії викликало представника Росії в Бухаресті

Міністерство закордонних справ Румунії викликало представника росії у Бухаресті. Це пов’язано з виявленням на території країни фрагментів безпілотника, подібного до тих, які використовують окупанти проти України.

“Повірений у справах посольства рф в Бухаресті був терміново викликаний у суботу до Міністерства закордонних справ на рівні державного секретаря”, – йдеться в заяві МЗС.

Під час зустрічі державний секретар зі стратегічних питань Румунії Юліан Фота висловив незадоволення Бухаресту з приводу порушення повітряного простору Румунії. Він наголосив на неприйнятності виявлення подібних “сюрпризів” на своїй території, поблизу кордону з Україною. 

Нагадаємо, міністр оборони Румунії Анхель Тілвар підтвердив, що частини російського безпілотника впали на румунську територію. Частини безпілотника знайшли у повіті Тулча, що межує з Україною.

Вчора, до тих уламків додалися нові, які знайшли в іншому місці на території Румунії. Президент країни Клаус Йоганніс заявив, що “це свідчить про неприйнятне порушення повітряного простору Румунії, країни НАТО, з реальними ризиками для безпеки румунських громадян у цьому районі”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.