Бійці ЗСУ зайшли в селище Опитне на Донеччині

Українські військові провели успішну операцію на південь від Авдіївки на Донеччині і зайняли частину селища Опитне.

“Два дні тому, коли росіяни штурмували позиції на півночі Авдіївки, українські військові провели блискучу операцію та зайняли частину Опитного. Вони там змогли закріпитись. Зараз тривають бої в самому населеному пункті”, — розповів сьогодні у ефірі телемарафону начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш про захоплення позицій у селищі Опитне.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що Сили оборони України провели успішні наступальні штурмові дії біля міста Авдіївка на Донеччині. Населений пункт знаходиться за 12 км від Донецька.

Під тиском українських захисників, росіяни були змушені відступити з позицій, які знаходились південніше від Авдіївки. Про це повідомили у Генеральному штабі Збройних Сил України.

Інституту дослідження війни (ISW) навесні відзначав, що новою можливою метою окупантів може стати Авдіївка. Тоді росіяни не мали особливих успіхів у просуванні на півдні Бахмуту, у той час як ЗСУ провели ряд контратак на південно-західних та північно-західних околицях міста. Відповідно, у ISW зазначали, що ворог може збільшити темпи наступу на Авдіївку за рахунок паузи під Бахмутом.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.