Морські дрони атакували російські кораблі у Чорному морі

Російське міністерство оборони заявило про атаку морськими безпілотними катерам суден Чорноморського флоту рф – сторожового катера “Питлівий” і патрульного корабля “Василь Биков”.

Вони нібито виконували завдання з контролю судноплавства в південно-західній частині Чорного моря” і знаходились за 237 км від Севастополя.

Окупанти звинуватили у нападі Збройні сили України і відзвітували, що відбили спробу ураження суден Чорноморського флоту.

Про реальний стан згаданих кораблів поки невідомо.

Слід відзначити, що сторожовий катер “Питлівий” и патрульний корабель “Василь Биков” – судна, якими росіяни намагаються залякати учасників судноплавства у Чорному морі. Зокрема, перекрити маршрути для торгових суден, які прямують в українські порти.

“Василь Биков” брав участь у зупинці судна “Сукра Окан”, що рухалося в Ізмаїл, під прапором Палау. Причина – нібито росіяни хотіли оглянути судно, чи воно не перевозить заборонені вантажі. Оскільки вказівка була незаконною, то “Сукра Окан” не виконав її і продовжив рух. Тоді з “Василя Бикова” по ньому відкрили попереджувальний вогонь і огляду вантажу відправили вертоліт Ка-29.

Влада Туреччини жорстко засудила затримку “Сукра Окан” і попередила російських моряків про неможливість повторення такого у майбутньому.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.