Росіяни вдалися до піратства на Чорному морі (Відео)

Вчора у Чорному морі росіяни, застосувавши стрілецьку зброю, змусили зупинитись цивільний суховантаж “Сукра Окан”. Судно під прапором Палау прямувало до українського порту Ізмаїл. Після зупинки, на нього з гелікоптера Ка-29 висадилась група російських військовослужбовців.

На такі дії росія, очевидно, змушена йти після того, як розірвала зернову угоду і почала вдавати із себе впливову державу чорноморського регіону. Окупанти взялися тероризувати цивільні судна, своїми зверненнями хотіли змусити їх не заходити в українські порти. Погрожували, що будуть вважати всі кораблі за перевізників зброї і знищувати.

Торгові судна ігнорували такі повідомлення і займалися перевезеннями далі.

Зупинка “Сукра Окан” відбулася із порушеннями норм міжнародного морського права і вважається актом піратства. Вплинути на команду, яка складалася переважно із турків, росіяни не змогли. Суховантаж продовжив рух по запланованому маршруту до порту Ізмаїл.

Нагадаємо, раніше, щоб нашкодити Україні і зірвати торгівлю агропродукцією з іншими країнами, росія почала атакувати портову інфраструктуру на Одещині.

Для ударів протягом кількох днів підряд використовувала крилаті ракети “Онікс” та “Калібр”, протикорабельні ракети Х-59, ударні дрони “Шахед”. Українські засоби ППО знищили більшість цілей.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.