З’явились подробиці вибуху цистерн з паливом в тунелі в Бурятії (Відео)

Працівники залізниці поділились деталями займання цистерн з паливом у Бурятії. Під час руху тунелем впала напруга і поїзд пригальмував. Машиніст з колегами почали з’ясовувати, що сталося.

При огляді цистерн, вони помітили задимлення. Бригада закріпила склад та залишила тунель. Потім стався вибух.

Російські слідчі відкрили кримінальну справу за статтею “теракт”, бо вважають, що саме диверсія нібито стала причиною вибуху і пожежі на залізниці в Бурятії. Про це повідомив сьогодні російський телеграм-канал Baza.

Внаслідок пожежі 16 цистерн вигоріло. 14 цистерн нібито вдалося відтягнути, але подальше транспортування вагонів поки неможливе – вибух серйозно пошкодив рейки.

У заведених росіянами матеріалах зазначається, що 30 листопада невідомими громадянами було підірвано вантажний потяг на перегоні “Ітикіт-Окусікан”. Він складався з 50 вагонів, у яких була 41 цистерна з дизельним паливом і три цистерни з авіаційним паливом.

Також сьогодні з’явилися відео з місця події.

Пізніше у тому ж районі було підірвано ще один потяг. Чотири цистерни зі складу вигоріли, ще дві були пошкоджені вогнем. За попередніми даними, паливо розлилося на площу 150 кв. м.

В росії розглядають причетність до диверсії в Бурятії співробітників Служби безпеки України. Про це, зокрема, повідомила інформаційна служба CNN.

Байкало-амурська магістраль — це найпопулярніший шлях залізничного сполучення між росією та Китаєм. Цю дорогу Кремль, ймовірно, використовує також для військових поставок від свого союзника.

Нагадаємо, позавчора ввечері на Байкало-амурській магістралі у Бурятії вибухнула цистерна з паливом. Інцидент трапився у Північномуйському тунелі. Потяг складався з 50 вагонів. Крім палива, там були вагони із чорним металом. На місце відразу прибули російські спецслужби, у двох цистернах знайшли пробоїни. Рух шляхом був паралізований.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.