Міноборони запускає “гарячу лінію” для військовослужбовців та членів їхніх родин

Заступниця міністра оборони Наталія Калмикова разом з директоркою “Урядового контактного центру” Маріанною Вільшинською підписали меморандум про співпрацю. Документ передбачає запуск “гарячої лінії” за номером 1512.

За ним у цілодобовому режимі будуть надавати консультації військовослужбовцям та членам їхніх родин. Про це повідомили у відомстві.

“Вирішення питання створення ефективної системи зворотного зв’язку для нас є одним із пріоритетних. Тому спільно з командою напрямку інституційного розвитку Міноборони проаналізовали процес та знайшли найоптимальнішу модель вирішення проблеми, яка дозволить запустити “гарячу лінію”. Дуже важливо, щоб військовослужбовець чи члени його родини в будь-який момент могли повідомити про проблему”, – наголосила Наталія Калмикова.

Консультації можуть стосуватися фінансового чи матеріального забезпечення, обмеження законних прав чи будь-якої конфліктної ситуації.

“Зробимо все для того, щоб її вирішення відбулося в максимально короткі терміни”, – додала заступниця міністра оборони.

Повноцінно послуга запрацює на початку січня наступного року. Також, паралельно працюватиме телефон “гарячої лінії” міністерства оборони – 0 800 50 04 42.

“Консультування військових та членів їхніх родин щодо складних та болючих питань, реєстрацію їхніх звернень будуть цілодобово здійснювати десятки високопрофесійних працівників. Комунікувати із ними будуть наші найкращі спеціалісти. Серед них будуть і психологи, які зможуть надати необхідну допомогу”, – повідомила Маріанна Вільшинська.

Нагадаємо, державне підприємство “Агенція оборонних закупівель” міноборони оголосило тендер на закупівлю позашляховиків для ЗСУ. Загалом придбають 1016 автівок. Вони мають бути повнопривідними, з вантажопідйомністю не менше 800 кілограмів та кліренсом не менше 180 міліметрів. Таку масову закупівлю позашляховиків держава проводить вперше.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.