Міноборони вперше оголосило тендер на тисячу позашляховиків для ЗСУ

Державне підприємство “Агенція оборонних закупівель” Міністерства оборони оголосило тендер на закупівлю позашляховиків для Збройних сил України. Про це повідомило відомство у телеграм-каналі.

“Загалом придбають 1016 автівок. Вони мають бути повнопривідними, з вантажопідйомністю не менше 800 кілограмів та кліренсом не менше 180 міліметрів. Таку масову закупівлю позашляховиків держава проводить вперше”, – сказано в повідомленні.

Очікувану вартість формували на підставі комерційних пропозицій трьох офіційних дистриб’юторів. Вона становить 1,7 млрд грн за партію в 1016 авто та включає вартість деякого додаткового обладнання (лебідка і причіпний пристрій).

“Очікувана вартість одного автомобіля, який відповідає параметрам, може становити не більше 1,7 млн грн, а проведення відкритого тендеру забезпечить отримання найбільш вигідних пропозицій”, – ідеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що подавати пропозиції учасники зможуть до 27 грудня. Далі триватиме розгляд та визначення переможця. До 15 березня наступного року автомобілі типу Pick-Up поставлять до військ.

Нагадаємо, нещодавно під час закритої зустрічі у Вашингтоні, де були присутні урядовці та керівники оборонної промисловості представили потреби України. До списку потрапили винищувачі F-18 та гелікоптери Apache та інші дорогі сучасні зразки озброєння.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.