Міністерство оборони оголосило тендери на організацію харчування у Збройних Силах України

Міністерство оборони України розпочинає процедуру закупівлі послуг з організації харчування у Збройних Силах України згідно річного плану закупівель на 2022 рік. Відповідна документація розміщена у системі «Прозорро». Закупівлі проводитимуться за новими процедурами, які визначені Законом України «Про оборонні закупівлі» і вступили в силу з 1 січня 2022 року.

Після погодження річного плану закупівель Комітетом Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, річний обсяг послуг з організації харчування розподілений на 12 лотів, очікуваною вартістю від 275,8 млн гривень до 388,4 млн гривень. Процедуру закупівлі розпочато по усім 12 лотам.

Яка саме система харчування буде задіяна – нова, що була впровадження після 2015 року, або стара, яку почали повертати з 2020 року, пресслужба Міністерства оборони не інформує

Лоти сформовані за змістовно-територіальним принципом, в угодах з постачальниками передбачені умови, які гарантують безперервне забезпечення військових якісним харчуванням навіть за форсмажорних обставин.

У разі якщо вам відома інформація щодо можливих фактів порушень чи зловживань Міністерство оборони закликає повідомляти про них на «гарячу лінію» Управління з питань запобігання та виявлення корупції за номером +38 (044) 271 39 86.