Водій із Севастополя загинув під Донецьком через помилку навігатора

Мешканець Севастополя їхав до тимчасово окупованого Луганська, але навігатор помилково завів його до села Спартак під Донецьком. Там чоловік загинув.

40-річний житель Севастополя, разом зі своєю 65-річною мамою виїхав із Севастополя до Луганська в ніч на 20 жовтня. Близько полудня вони на своєму Chevrolet Aveo під’їхали до Донецька.

Звідти навігатор вказав неправильний напрямок, який вивів на трасу “Донецьк-Авдіївка”, що знаходиться практично на лінії зіткнення. Коли Chevrolet проїжджав Спартак, поруч з автівкою стався вибух – спрацював невідомий боєприпас. Водій загинув, його мати практично не постраждала.

Шляхи з Криму до рф через тимчасово окуповані території України досить популярні серед росіян та мешканців півострова. Окупанти почали закликати користуватися цими дорогами після вибухів на Кримському мосту.

Російська влада вважає поїздки прифронтовою зоною безпечними. Зокрема, відомий так званий альтернативний маршрут через Маріуполь та Мелітопольське шосе.

Нагадаємо, попри заходи оборони, Кримський міст лишається досить незахищеною спорудою. Уберегти його від ударів українських спецпризначенців коштуватиме рф великих сил і коштів. Про це повідомляє британська розвідка.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.