Кримський міст залишається вразливою спорудою – британська розвідка

Попри російські заходи оборони, Кримський міст лишається великою та вразливою спорудою. Уберегти його від ударів українських спецпризначенців коштуватиме рф великих сил і коштів. Про це повідомляє британська розвідка.

Аналітики вважають, що попри заяви про відновлення працездатності, “його використання, як і раніше, обмежене через процедури, запроваджені після першого українського удару в жовтні 2022 року”. Фахівці зазначають, що вантажівки та паливо, як і раніше, перевозяться на поромі.

За даними британської розвідки, “Кримський міст залишиться життєво важливою ланкою у підтримці російської окупації Криму та сил Москви на півдні України”. Але нині ця споруда є тягарем безпеки, що вимагає багатокомпонентного захисту, включаючи використання систем ППО та екіпажів, які в іншому випадку були б розгорнуті де інде.

“Можливості російських сил захистити цю “велику і вразливу” споруду, як і раніше, будуть наражатися на загрозу “через винахідливість українських військових та служб безпеки”, – вважають у розвідувальному товаристві Міноборони Великої Британії.

Нагадаємо, російські військові не припиняють переміщення техніки на північ Криму і далі на фронт. Днями техніку помітили при транспортуванні через Сімферополь та Євпаторію.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.