Мер міста на Львівщині отримав повістку до військкомату

Сьогодні міський голова Дрогобича Тарас Кучма та члени виконавчого комітету міської ради отримали повістки до військкомату.

Про це у коментарі виданню Zaхid.net розповів сам Кучма. Він зауважив, що вручення повісток посадовцям — цілком нормальне явище.

За його словами, після отримання повісток працівники мерії мають прийти у ТЦК та СП для уточнення облікових даних.

Кучма також додав, що відповідно до закону, він та посадовці міської ради мають бронювання від мобілізації й можуть бути призвані до війська лише за власним бажанням.

Разом з тим, мер запевняє, що готовий служити у ЗСУ, мовляв, вже просився сам, але поки, що йому відмовляють.

Міський голова Дрогобича також розповів, що близько 90 працівників виконавчих структур Дрогобицької міськради вже мають бойовий досвід – були на контракті або мобілізовані до ЗСУ.

Нагадаємо, що на Львівщині не вперше роздають повістки посадовцям. Раніше повістки вручили депутатам Львівської обласної ради.

Перед цим, начальник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Тіщенко заявив, що добровільно до військкоматів сьогодні приходить лише близько 20% тих, хто отримав повістки. Тому, львівські воєнкоми планують посилити мобілізаційні заходи.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.