Генерал Назаров пояснив, чому союзники не давали Україні літаки F-16 раніше (Відео)

Головний консультант Головнокомандувача ЗСУ генерал-майор Віктор Назаров в інтерв’ю «Військовому Кур’єру» розповів, чому союзники України могли зволікати з передачею літаків F-16.

На думку Віктора Назарова, з одного боку це пов’язане з тим, що союзники намагалися обережно виявити так звані «червоні лінії» кремлівського диктатора Путіна. Не одразу, а поступово нарощуючи постачання зброї Україні, вони привчали Путіна до думки, що підтримка Києва Альянсом буде нарощуватися і це не зворотній процес.

З іншого боку, проблема передачі літаків складна і потребувала комплексного вирішення. «Для того, щоб отримати західні літаки треба було організувати безпеку наших аеродромів. А для цього треба було спочатку отримати сучасні західні системи ППО. А перед цим навчити персонал цих зенітно-ракетних комплексів успішно збивати російські ракети та безпілотники» – додав Назаров.

«Тому, кожне постачання сучасних західних озброєнь Україні тягне за собою велику кількість інших питань з логістики, ремонту та навчання персоналу. І їх не можна вирішити ані за день, ані за місяць» – підсумував він.

Повне інтерв’ю з генерал-майором Віктором Назаровим ви можете подивитися на нашому YouTube-каналі:

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.