Службовці Львівського ТЦК та СП патрулюватимуть вулиці з бодікамерами

Відтепер для щоденних вуличних патрулювань та здійснення заходів оповіщення громадян на Львівщині воєнкомів забезпечать бодікамерами. Йдеться про військовослужбовців ТЦК, перед якими стоїть завдання Генерального штабу, щодо мобілізації населення. Про це повідомила пресслужба обласного військкомату Facebook-сторінці.

У повідомленні зазначають, що ці заходи впроваджують аби фіксувати дії громадян, які не свідомо ставляться до виконання своїх конституційних обов’язків. Майже за два роки повномасштабної війни вони не стали на військовий облік. Працівники ТЦК вважають, що такі люди виправдовують свою безвідповідальність тезами ворожих ІПСО, що спрямовані на зрив мобілізаційних заходів.

“Майте на увазі, що під час патрулювань відео, записані бодікамерами, будуть потрапляти до територіального центру комплектування на випадок, якщо виникне необхідність проаналізувати подію що трапилась і об’єктивно розбиратись у конфліктних ситуаціях”, – застерігає Служба звʼязків з громадськістю Львівського обласного ТЦК та СП.

Нагадаємо, нещодавно Шевченківський районний суд Львова закрив справу про можливий підкуп колишнього керівника Львівського ТЦК і СП 51-річного Андрія Дубового. Полковник під час судового засідання заявив, що не знав про будинок, який був подарований його синові Альбіною Савчук.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.