Керала Oppn закликає до дій, щоб повернути молодь, змушену брати участь у російсько-українській війні

Лідер індійської опозиції закликає до дій, щоб повернути молодь, змушену брати участь у російсько-українській війні

Лідер опозиції в Керала (Індія) Ві Ді Сатішан відправив лист до Міністра закордонних справ С. Джайшанкара в понеділок, закликаючи до негайного втручання центрального уряду для забезпечення безпечного повернення молоді, яка була найнята приватними агентствами до російської армії.

У листі лідер Конгресу вимагав заходів для безпечного повернення трьох молодих людей з Керали, які опинилися в зоні війни, а також розслідування щодо рекрутингових агентств, які є частиною мережі торгівлі людьми.

“Я закликаю Вашу високоповажну особу зробити все можливе, щоб привести назад усіх тих, хто застряг у зоні бойових дій, та розпочати комплексне розслідування проти цих рекрутингових агентств, що становлять частину великої незаконної мережі торгівлі людьми,” – сказано у листі.

Сатішан назвав “шокуючим” “відкриттям”, що деякі приватні рекрутингові компанії в Кералі наймають молодих людей, щоб їхати до зруйнованої війною України під приводом вигідної роботи в Росії.

“Занепокоєно дізнатися, що троє молодих людей з Керали опинилися серед тих, хто застряг у зруйнованій війною Україні після того, як їх заманили обіцянкою вигідної роботи в Росії, але потім були змушені брати участь у продовжуючомуся конфлікті,” – сказано у листі.

За словами родичів трьох чоловіків, він сказав, що їх взяли до Росії рекрутинговою агенцією з обіцянкою величезної заробітної плати в розмірі 2,5 лак рупій.

“Але коли вони прибули, їх паспорти та мобільні телефони були конфісковані, і вони були змушені воювати за Росію проти України. Відомо, що деякі з них поранені, і їх сім’ї вдома висловили серйозні опаски щодо безпеки молодих людей, що застрягли в Україні,” – сказав Сатішан.

Лідер Конгресу сказав, що він вважає, що це частина мережі з торгівлі людьми, яка заманює молодих чоловіків на роботу в Росії, а потім відправляє їх на війну.

Міністр держави з питань зовнішніх справ В. Муралідхаран заявив у неділю, що органи провели розслідування проти агентств, які наймають індійців для виїзду в зруйновану війною Україну після того, як заманили їх обіцянкою вигідної роботи в Росії.

Він сказав, що центральний уряд робить усі можливі зусилля, щоб привезти назад всіх індійців, що застрягли в зоні конфлікту, і процедури вже запущені для правового застосування проти агентств, які наймають їх.