Війна в Україні: 60 бойових зіткнень на полі бою за останню добу - Укрінформ

Війна в Україні: 60 бойових зіткнень на полі бою за останню добу – Укрінформ

Ворог запустив 33 ракетні удари, 70 авіаударів та 91 атаку з багатопроменевих ракетних систем на позиції українських військ та населені пункти.

Про це повідомило Генеральне штаб Збройних Сил України у пості на Facebook, повідомляє Укрінформ.

Протягом минулої доби ворожі авіаудари були спрямовані на населені пункти Перемога та Попівка в Сумській області; Золочів, Козача Лопан та Стариця в Харківській області; Серебрянське Лісостеп і Білогорівка в Луганській області; Терни, Ямполівка, Озерне, Залізне, Бердичі, Керамік, Нетайлове, Первомайське, Очеретине, Новокалинове, Красногорівка, Макарівка та Старомайорське в Донецькій області; Роботине в Запорізькій області.

Близько 100 населених пунктів у Чернігівській, Сумській, Харківській, Луганській, Донецькій, Запорізькій, Дніпропетровській, Херсонській та Миколаївській областях були під обстрілом з артилерії.

Ситуація у секторах Волинь та Полісся залишається в основному незмінною.

У Сіверщинському та Слобожанщинському секторах ворог зберігає свою військову присутність у прикордонних районах, здійснюючи диверсійну діяльність для запобігання розміщенню українських військ у небезпечних секторах та збільшуючи щільність мінних полів уздовж державного кордону.

У Куп’янському секторі війська України відбили напад ворога поблизу села Синьківка, Харківська область.

У Лиманському секторі українські військовослужбовці відбили вісім нападів ворога поблизу селищ Білогорівка (Луганська область) та Ямполівка та Веселе (Донецька область), де ворожі війська з підтримкою авіації намагалися прорватися через оборону українських військ.

У Бахмутському секторі українські військовослужбовці відбили вісім нападів ворога поблизу сіл Богданівка, Кліщівка та Андріївка в Донецькій області.

У Авдіївському секторі українські захисники відбили десять нападів ворога поблизу сіл Бердичі та Первомайське в Донецькій області.

На напрямку Новопавлівка українські військові продовжують тримати оборону під час нападів ворога поблизу сіл Красногорівка, Георгіївка, Новомихайлівка та Урожаїне, де ворожі війська з підтримкою авіації здійснили 25 спроб прориву оборони України.

У Оріхівському секторі ворог з підтримкою авіації атакував позиції українських захисників три рази поблизу села Старомайорське в Донецькій області та Роботине в Запорізькій області.

У Херсонському секторі ворог не відмовляється від наміру виштовхнути українські підрозділи з містобудівних на правому березі Дніпра. Протягом минулої доби ворог здійснив неуспішну атаку на позиції українських військ.

Українські військовослужбовці продовжують завдавати втрат російським військам та техніці, виснажуючи ворога на всій лінії фронту.

Протягом минулої доби українська авіація нанесла удари по восьми районах, де концентрувались ворожі війська, зброя та військова техніка.

Українські ракетні війська ударили по двом системам ППО, трьом гарматам та станції РЛС російських загарбників.