Кремлівський режим існує завдяки війні

Про це в ефірі 24 каналу заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов. Оскільки бліцкриг провалився, для російського диктатора це означає, що треба затягувати війну. Головна мета лишається незмінною – знищення України як незалежної держави, а українців як нації. Ворог готує різні сценарії. Але більшість інформації стосовно цього у мережі Інтернет – неправдива.

«Мобілізувати їм є кого. Кордони закриють, мобілізаційний потенціал зберігається. На консервації в РФ ще багато радянського озброєння, не зважаючи на його низьку якість, це озброєння нестиме смерть і руйнування», – зазначає А. Юсов.  

Представник ГУР МОУ додав, що очільник Кремля наказав армії захопити Донбас до березня нинішнього року, щоб сформувати там певну зону безпеки для окупаційних військ. Поточні події свідчать про те, що відбувається фактичне визнання провалу так званої «сво» з боку керівництва РФ і переходу до режиму довготривалої війни на виснаження. Коли російське суспільство на довгий час має прийняти реальність, що війна – це норма. Але це не означає, що далекосяжні плани Москви будуть реалізовані. В України є свої плани і у вільного світу також.

Андрій Юсов закликав країни вільного світу активніше надавати військову підтримку Україні, посилювати санкційний тиск на економіку РФ, що сприятиме зниженню військової загрози з боку країни-агресора.  

Фото Міноборони України