Кремль стикнувся із серйозною загрозою партизанських дій в Росії – британська розвідка

Останні кілька днів російські силовики, ймовірно, зіткнулися з партизанськими групами, принаймні, у трьох місцях у Білгородській області Росії, поблизу українського кордону. Про це повідомляє британське розвідувальне відомство у своєму Twitter.

Особи партизанів залишаються непідтвердженими, але відповідальність за диверсії проти російських владних структур взяли на себе відповідальність антикремлівські воєнізовані організації.

Найсерйозніший інцидент стався вчора біля міста Грайворон, де зіткнення мали характер повноцінних бойових дій: і партизанські групи і російські силовики, крім стрілецької зброї, застосовували вогонь з мінометів, броньовану техніку, безпілотники. Російській владі довелося евакуювати кілька сіл у тому районі і направити туди додаткові сили безпеки.

Таким чином, Кремль стикається з дедалі серйознішою безпековою загрозою: з втратами російських бойових літаків, атаками із застосуванням саморобних вибухових пристроїв на залізничних коліях, а тепер, і з прямими партизанськими діями.

Прогнозується, що росія майже напевно використає ці інциденти, аби підтвердити офіційний пропагандистський штамп про те, що вона є жертвою війни.