Російські силовики досі не відновили контроль над Бєлгородщиною

Ситуація в Бєлгородській області досі нестабільна — місцевий губернатор закликав мешканців прикордонного Грайворонського району не повертатися додому і дочекатися доки силовики “зачистять” район.

Так у ранковому зверненні губернатор цього російського регіону В’ячеслав Гладков заявив, що цивільних відвозять до пунктів тимчасового розміщення у Старому Осколі, та в сусідніх Яковлівському та Івнянському районах.

Також, як повідомляють місцеві мешканці, вночі у самому Бєлгороді пролунав вибух у будівлі управління ФСБ.

Зазначається, що вибух стався через скинутий з дрону на будівлю боєприпас . В результаті, російськи силовики очепили квартал навколо будівлі та всю ніч проводили оперативні заходи.

Тим часом, британська розвідка твердить, що російські силовики, ймовірно, зіткнулися з організованими партизанськими групами. Особи партизанів залишаються непідтвердженими, але відповідальність за диверсії в росії взяли на себе антикремлівські воєнізовані організації.

Згідно з даними порталу DeepState, “партизанські дії” охопили територію у 31 км² в Білгородській області. На ній розміщено кілька населених пунктів, де станом на сьогодні російські силовики досі не мають контролю.

Разом з тим російські ЗМІ повідомили про оголошення плану “Едельвейс” для силовиків (загальний збір співробітників) у сусідній Брянській області. Примітно, що ще вчора план “Едельвейс” оголосили на Бєлгородщині.

Нагадаємо, що вчора російські чиновники заявили, що на територію Бєлгородської області нібито проникла група диверсантів з боку України.

Згодом місцевий губернатор В’ячеслав Гладков заявив, що у Бєлгородській області росії через проникнення диверсантів начебто “з України”, запроваджується режим контр-терористичної операції (КТО).