Сили Корпусу вартових Ісламської революції атакували військові об’єкти в Іраку (Відео)

Військові сили Корпусу вартових Ісламської революції нібито атакували об’єкти США в Іраку. Біля консульства США в іракському місті Ербіль пролунало декілька вибухів. Також серію ракетних ударів зазнали інші об’єкти в Іракському Курдистані. Відео з вибухами опублікували місцеві та закордонні ЗМІ.

В деяких пабліках також можна будо знайти інформацію про те, що Іран завдав ракетних ударів по американській авіабазі Харір та аеропорту Ербіль в Іраку.


Як повідомляє Reuters з посиланням на офіційних осіб Вашингтону, жоден американський об’єкт не постраждав.

“Ми відстежили ракети, які впали у Північному Іраку та Північній Сирії. Жоден американський персонал чи об’єкти не були ціллю. Ми продовжимо оцінювати ситуацію, але перші ознаки говорять про те, що це був безрозсудний та неточний набір ударів. США підтримують суверенітет, незалежність та територіальну цілісність Іраку”, – повідомила представниця Ради національної безпеки США Едрієнн Вотсон.


Водночас Іранський Корпус вартових Ісламської революції (КВІР) уточнив, що було завдано удари по штаб-квартирах ЦАХАЛ та Моссад.

Нагадаємо, нещодавно в Ірані стався потужний вибух, який знищив 16 кораблів Корпусу вартових Ісламської революції зі зброєю для єменських хуситів.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.