Концерн Rheinmetall отримав дозвіл на запуск підприємства у Києві

Оборонна компанія Rheinmetall отримала від Федерального антимонопольного відомства Німеччини дозвіл на створення спільного підприємства з компанією “Українська оборонна промисловість”. Про це повідомили на сайті концерну.

Співробітництво почнуть з технічного обслуговування та ремонту техніки, яку Україна отримала від Німеччини та інших партнерів. В майбутньому планують налагодити спільне виробництво окремих видів оборонної продукції в Україні.

“Спільне підприємство базуватиметься в Києві та займатиметься сервісом і технічним обслуговуванням, а також збиранням, виробництвом і розробкою військових транспортних засобів”, – зазначається в повідомленні.

Співпраця між Rheinmetall та концерном “Українська оборонна промисловість” (в минулому – “Укроборонпром”) має на меті зміцнення національної безпеки України.
В перспективі це співробітництво може також передбачати розробку нових військових систем, зокрема, для подальшого експорту Україною.

Нагадаємо, у серпні в Україні мали запустити роботу ремонтного центру німецького оборонного концерну Rheinmetall. Він обслуговуватиме танки Leopard.

Дванадцять українських працівників пройшли підготовку в Німеччині. За ними для навчання прибула друга група із такою ж кількостю фахівців. Про це повідомив гендиректор компанії Армін Паппергер.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.