У Rheinmetall повідомили про початок обслуговування танків в Україні

Ремонтний центр німецького оборонного концерну Rheinmetall почне роботу в Україні у цьому місяці. Він обслуговуватиме танки Leopard.

Дванадцять українських працівників пройшли підготовку в Німеччині. Зараз для навчання прибула друга група із такою ж кількостю фахівців. Про це повідомив гендиректор компанії Армін Паппергер.

Також Rheinmetall домовився з Укроборонпром про налагодження в Україні виробництва танків. Німецький концерн відзначив кілька достатньо добре обладнаних бронетанкових підприємства в Україні, один з яких Rheinmetall хоче взяти в оренду. Тому запуск виробництва прогнозують якнайшвидше.

Нагадаємо, раніше Німеччина сперечалася з Польщею щодо можливого ремонту українських танків Leopard на польських заводах, мовляв, Варшава занадто завищила ціни.

Попри це у липні перші українські танки Leopard прибули на ремонт до польського заводу у місті Ґлівіце.

Також “Військовий кур’єр” писав, що Rheinmetall планує до кінця року передати Україні дрони Luna NG. Це найновіша розробка, яку презентували навесні.

Основною функцією безпілотника буде розвідка. Також його можна використовувати для розгортання мережі LTE, перехоплення чи глушіння зв’язку.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.