Окупанти знизили активність на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна – ISW

Окупанти знизити темпи наступальних операцій на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Про зниження активності окупантів повідомляють джерела з України та рф. Аналітики вважають, що українцям вдалося відбити наступ російських військ на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна. У ході боїв армія рф понесла великі втрати, що знизило її потенціал у цьому районі.

“Російська авіація стала дедалі активнішою на цій лінії, оскільки наземні атаки, очевидно, не приносять бажаного результату”, – йдеться у звіті ISW.

Раніше в ISW зазначали, що росіяни наступом у Луганській області намагаються відтягнути українські сили. Проте зараз Генштаб ЗСУ та Нацгвардія України підтверджує, що наміри окупантів провалилися.

Нагадаємо, на напрямку Сватове-Кремінна протягом вересня тривали напружені бої. Активні протистояння вели не лише за рахунок техніки. Бійцям Сил оборони України регулярно доводилось вступати у стрілецькі сутички з ворогом.

Українські воїни опублікували кадри, які демонструють, що відбувається в окопах. Справжній стрілецький бій, який українські піхотинці мусять вести, аби відбити ворога від своїх позицій.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.