Оператори 103-ї бригади підірвали російський комплекс спостереження “Муром-М” (Відео) 

Оператори безпілотних авіаційних комплексів 103-ї бригади територіальної оборони знищили комплекс спостереження окупантів, що може вести розпізнавати цілі на відстані до 10 кілометрів.  Оглядаючи місцевість аеророзвідники бригади помітили ворожий комплекс спостереження “Муром-М”.

За допомогою цього автономного мобільного комплексу окупанти намагались виявити українських бійців та техніку.Але розпізнавши важливу ціль, пілоти дронів атакували систему російських розвідників. “Муром-М” знищено.

“Муром-М” – це комплекс для далекого візуального спостереження, який автономно відстежує живу силу і техніку ворога. Він оснащений оптичною камерою із зумом, яка розрізняє людину на відстані до 10 км. Ще ця техніка має тепловізор, що бачить автомобілі за 8 км і людей за 4 км.

Цей комплекс підтримує передачу отриманої інформації на віддалений пост моніторингу за бездротовою технологією. Мобільність комплексу забезпечується швидко збірною/розбірною конструкцією складових частин. Три військовослужбовці розгортають “Муром-М” за 2 години.

Нагадаємо, нещодавно оператори 101-ї бригади ТрО знищили одразу 3 російські системи спостереження.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.