США можуть ухвалити фінансування допомоги Україні в середині грудня – Bloomberg

Питання про фінансування нового пакету військової допомоги Україні від США можуть відкласти до середини грудня, а можливо і на довше. Про це повідомляє Bloomberg. 

Прихильники України в Конгресі ведуть важку боротьбу за великий пакет допомоги, доля якого зараз поєднана з партійною боротьбою за прикордонну політику. Вона відірвана від рішень, які потягнули б за собою реальні дії. 

“Найшвидше Конгрес може завершити переговори і ухвалити новий пакет допомоги Україні в середині грудня. Майже через два місяці після запиту президента Джо Байдена про $61 млрд на підтримку України”, – йдеться в повідомленні.

В матеріалі також зазначають, що сенатори від обох партій планують найближчими днями працювати над угодою про фінансування. Пакет допомоги мають поєднати з прикордонною політикою. 

Різні погляди серед республіканців загрожують перенесенням розгляду останнього траншу боєприпасів і зброї на новий рік. 

Попри це голова Комітету в закордонних справах Палати представників Майкл Маккол сказав, що немає жодного шансу, що допомога не буде схвалена, адже це занадто важливо.

Раніше «Військовий кур’єр» повідомляв про те, що палата представників США планує розглянути запит президента Джо Байдена про фінансування допомоги Україні після Дня подяки (23 листопада).

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.