Російська армія часто змінює командирів в Україні – британська розвідка

Військове керівництво доволі швидко змінює командирів одного з найпрестижніших повітряно-десантних полків Росії з початку повномасштабного вторгнення в Україну. На це звернули увагу фахівці з Міноборони Британії.

У новому звіті Розвідувальне товариство Міністерства оборони Великої Британії повідомляє про 247-й гвардійський десантно-штурмовий полк збройних сил Росії. Його останнього командира полковника Василя Попова, імовірно, ліквідували на Оріхівському напрямку на початку вересня.

Лише за кілька тижнів до цього його попередник, полковник Петро Попов подав у відставку.

“Незалежні російські ЗМІ стверджують, що він зробив це на знак протесту проти того, що військові не змогли повернути тіла загиблих росіян”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, британські аналітики зауважують, що у перші тижні вторгнення під Миколаєвом загинув тодішній командир 247-го полку полковник Костянтин Зізевський.

“Досвід 247-го полку підкреслює надзвичайне виснаження і високий рівень плинності кадрів у російських збройних силах, задіяних в Україні, навіть серед відносно високопоставлених офіцерів”, – зазначають фахівці Міністерства оборони Великої Британії.

Сили оборони дедалі частіше знищують російських командирів. Нагадаємо, під час боїв за Андріївку ЗСУ ліквідували командира 31-ї десантно-штурмової бригади збройних сил РФ, полковника Андрія Кондрашкіна.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що українські військові на Запорізькому напрямку ліквідували командира елітного російського полку десантників.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.