Сили оборони продавлюють ворожу лінію оборони біля Вербового (Відео)

Українські воїни продовжують проривати ворожі оборонні позиції в районі села Вербове, що розташоване східніше Роботиного.

Бійці сил оборони опублікували в мережі відео, де відбувається атака окопів окупаційних військ. Без нормальної підтримки техніки загарбники не можуть дати відсічі українським силам.

Що відомо про ситуацію в районі Вербового?

Кілька днів тому, американський інститут вивчення війни написав у своєму звіті, що українська броньована техніка прорвала останню лінію російських оборонних укріплень на заході Запорізької області.

«Геолокаційні кадри, опубліковані 21 вересня, вказують на те, що українська бронетехніка просунулася на південь від російських протитанкових ровів і загороджень типу «зуби дракона», які є частиною тришарової оборони, і вступила в обмежений бій безпосередньо на захід від Вербового. Але незрозуміло, чи утримують українські війська ці позиції», – повідомляють аналітики ISW у своєму новому звіті.

Це перша згадка фахівців ISW про те, що бойові машини ЗСУ ведуть бої  за межами російської багатошарової оборони.

Сьогодні командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія”, генерал Олександр Тарнавський повідомив американському виданню CNN, що українські воїни прорвали оборону у Вербовому Запорізької області.

“На лівому фланзі у нас прорив, і ми продовжуємо просуватися далі. Не так швидко, як очікувалося, не так, як у фільмах про Другу світову… Головне – не втратити цю ініціативу”, – зазначив генерал.

Інтенсивний наступ українських сил біля Вербового почався у перший тиждень вересня. Тоді “Військовий кур’єр” повідомляв, як артилеристи 82-ї бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ вже працювали по російських позиціях біля села Вербове Запорізької області.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.