США підтвердили, що Україна використовує військову допомогу за призначенням – Кірбі

У Білому домі заявили, що не виявлено жодних ознак зловживання зі зброєю, яку передали Україні. США продовжує ретельно працювати, щоби гарантувати Конгресу й американцям, що вся допомога використовується за призначенням. Про це під час брифінгу заявив координатор Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі.

“Ми не бачили жодних ознак того, що цього немає, або щоб мала місце широкомасштабна корупція чи зловживання з боку української армії”, – повідомив Джон Кірбі.

Окрім того, він зауважив, що Америка постійно взаємодіє напряму з українською стороною щодо підзвітності в цьому питанні. Для цього в Києві працюють фахівці зі США.

Кірбі також повідомив, що президент США Джо Байден підписав останній пакет допомоги Києву у сфері безпеки, на який були кошти згідно з його повноваженнями.

“Це все. Нам потрібно, щоб (у Конгресі – ред.) ухвалили додатковий пакет, щоб ми могли надати Україні додаткову безпекову допомогу”, – сказав він.

Нагадаємо, наприкінці грудня президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден підписав законопроєкт про щорічні витрати на оборону. Документом передбачено рекордний бюджет Пентагону – 886 мільярдів доларів. У ньому вказується також допомога для України.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.