Казахстан виставив на продаж 117 винищувачів та бомбардувальників

Казахстан виставив на Електронному торговому майданчику на продаж 117 винищувачів та бомбардувальників радянського виробництва. Про це повідомило “Радио Азаттык”

Продавцем виступає підприємство “Казспецекспорт” комітету державного оборонного замовлення міністерства індустрії та інфраструктурного розвитку. На продаж виставлено МіГ-31, МіГ-27, МіГ-29 та Су-24. Вони випущені у 1970-1980 роках.

У описі до літаків зазначено, що вони перебувають у непридатному до використання стані внаслідок морального старіння, модернізація їх економічно недоцільна.

Згідно з наказом міністерства індустрії та інфраструктурного розвитку, винищувачі мають бути ліквідовані у вигляді утилізації на території військових частин.

Нагадаємо, президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв заявив про підтримку санкцій проти росії. Таку заяву він зробив після переговорів із канцлером Німеччини Олафом Шольцом у Берліні. Президент Казахстану повідомив, що Німеччині не варто боятися, що його країна спробує допомогти росії обійти санкції Заходу, запроваджені через вторгнення рф в Україну.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.