Українські військові почали використовувати новітні словенські безпілотники

Словенський виробник безпілотників C-Astral надав українським військовим новітні розвідувальні системи Belin. Безпілотники вже використовуються українцями.

Про це розповів представник компанії Джерней Модерц виданню Defense News.

Коли і скільки партнери надали систем оператор не зміг повідомити. Сказав тільки, що C-Astral підтримує зв’язок з українськими військовими, які використовують їхній літальний комплекс Belin. Виробник цікавиться особливостями роботи безпілотника у бойових умовах, збирає побажання щодо покращення.

У міністерстві оборони Словенії відмовилися коментувати передачу безпілотників. Тому невідомо, чи це ініціатива компанії чи відомства.

Дрони Belin зібрані у Словенії з власних комплектуючих C-Astral. Мають акумуляторне живлення. Вони призначені для розвідки, спостереження та супроводу.

Запускаються з катапульти. Можуть знаходитись у повітрі три години та працювати на відстані до 40 км.

Нагадаємо, українська компанія Himera розробила модем для безпілотників, який робить літальні апарати невидимими для ворожої радіоелектронної розвідки (РЕР) і невразливими для засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ). Це вдається модему за рахунок того, що він постійно змінює частоту передачі сигналу від дрона до оператора.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.